Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO: 73 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
11
21.840 € PLN 99.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Groenewold
Година 2008 Километража 1170000 км Сила 400 кс
Полска
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400
10
20.740 € PLN 94.000 PLN
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Groenewold Модел AUTOGALANTAS
Година 2008-05-04 Километража 802000 км Сила 400 кс
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FM12 4x2 car freight + приколка за транспорт на возила
67
24.314 €
Носивост 7970 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-06-03 Километража 611000 км Сила 453 кс
Норвешка, Tiller
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
8
15.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1315000 км Сила 400 кс
Полска, Częstochowa
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330 ACCIDENT CAR TRANSPORTER 5 CARS
23
цена на барање
Носивост 6595 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-05 Километража 504635 км Сила 337 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330 AUT EURO 6 KÄSSBOHRER CITYTRANS 5 CARS
26
цена на барање
Носивост 7342 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10-01 Километража 299698 км Сила 340 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 ROLFO + приколка за транспорт на возила
15
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-7 Километража Сила 428 кс
Германија, Regensburg
нови камион за транспорт на возила VOLVO
15
259.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 6
Година 2020-10 Километража 1 км Сила 540 кс
Германија, Buchen
камион за транспорт на возила VOLVO FH 13 500 62 R, EURO 5 EEV
13
48.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 700513 км Сила 510 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила VOLVO Fl 408
7
3.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 255
Година 1988-01-04 Километража 315 км Сила
Холандија, Kapelle
камион за транспорт на возила VOLVO FH + LOHR EHR 200 C2
6
116.900 € PLN 530.000 PLN
Година 2017 Километража 658900 км Сила 510 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила VOLVO FH 500 + LOHR
5
116.900 € PLN 530.000 PLN
Година 2017 Километража 632200 км Сила 510 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила VOLVO FH 460
15
ВИДЕО
39.000 € Без ДДВ
Носивост 7390 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-15 Километража 822000 км Сила 469 кс
Белгија, Meer
камион за транспорт на возила VOLVO FM/STRUCTURE
5
14.999 € Со вклучен ДДВ
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Lohr
Година 2016-10 Километража 412587 км Сила
Романија, Fălticeni
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12 420 + приколка за транспорт на возила
6
8.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 18
Година 2001 Километража 1250000 км Сила 420 кс
Шпанија, Málaga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се