Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Естонија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2003-06 Километража Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража 428000 км Сила 220 кс
Естонија, Valgamaa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 2006 Километража 1465062 км Сила 279 kW
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 13710 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2001 Километража 810000 км Сила
Естонија, Padise
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се