Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-07 Километража 1100000 км Сила 420 кс
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07-07 Километража 1227000 км Сила 420 кс
Белгија, Ardooie
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 2011-06-06 Километража 1150000 км Сила 420 кс
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 5470 кг Евро Euro 3
Година 2002-01-29 Километража 950000 км Сила 379 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 7390 кг Евро Euro 5
Година 2013-10-02 Километража 760000 км Сила 469 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 7390 кг Евро Euro 5
Година 2013-07-15 Километража 822000 км Сила 469 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-07-02 Километража 920000 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992 Километража 195000 км Сила 320 кс
Белгија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се