Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO: 74 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2007 Километража Сила 440 кс
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 Afschuifplateau + Kraan - 12Tm + WINCH - *244.000km* ORIG
27
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 4310 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-23 Километража 244000 км Сила 241 кс
Белгија, Overpelt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FH + LOHR EHR 200 C2
6
Контактирајте го продавачот
116.500 € PLN 530.000 PLN
Година 2017 Километража 658900 км Сила 510 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила VOLVO FH12 8x4 18t rv 1996 930cm load ramp
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Словачка, Trstin
камион за транспорт на возила VOLVO FM/STRUCTURE
5
Контактирајте го продавачот
14.999 € Со вклучен ДДВ
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Lohr
Година 2016-10 Километража 412587 км Сила
Романија, Fălticeni
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 8x2 Oprijwagen + HMF 1220 K3
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 16650 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-12 Километража 681663 км Сила 440 кс
Холандија, Wijchen
камион за транспорт на возила VOLVO FM 420
33
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2012-09-01 Километража 548075 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила VOLVO FH 400
27
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2006 Километража 611175 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12 830
18
Побарајте цена
цена на барање
Година 02/2007 Километража 416000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12.380
15
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 05/2007 Километража 416000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM450
6
Контактирајте го продавачот
37.390 € HUF 13.500.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 454000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330
9
Контактирајте го продавачот
42.090 € HUF 15.200.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 498000 км Сила 330 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила VOLVO FL 250
29
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2018-01-03 Километража 207601 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила VOLVO FM460 + приколка за транспорт на возила
7
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255 Марка на каросерија Kassbohrer Модел METAGO/SUPERTRANS
Година 2015-09-21 Километража 730000 км Сила 460 кс
Словенија, Ljubljana
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
11
Контактирајте го продавачот
21.750 € PLN 99.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Groenewold
Година 2008 Километража 1170000 км Сила 400 кс
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се