Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLKSWAGEN: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1950 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила 75 kW
Холандија, Borssele
LendaTrade
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020-01-01 Километража Сила 150 кс
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 6
Година 2018-03-09 Километража 129693 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
BAS Vans
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Носивост 1460 кг Евро Euro 5
Година 2011-11-22 Километража 405548 км Сила 109 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
38.650 € Без ДДВ
Носивост 1020 кг
Година 2018-12-04 Километража 62245 км Сила 177 кс
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
90.100 €
Носивост 1200 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 20 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Носивост 1075 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-30 Километража 144732 км Сила 165 кс
Холандија, Houten
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 291770 км Сила 163 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 1209 кг Евро Euro 5
Година 2015-05-21 Километража 202044 км Сила 165 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2020 Километража Сила 130 kW
Германија, Dietfurt an der Altmühl
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се