Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони за транспорт на возила VOLKSWAGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 10.500 €
Година Километража 119000 км Сила
Германија, Mülheim An Der Ruhr
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1950 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 1020 кг
Година 2018-12-04 Километража 71256 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Носивост 975 кг
Година 2018 Километража 76010 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.445 € Без ДДВ
Носивост 995 кг Евро Euro 6
Година 2022-09-12 Километража 194 км Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 1209 кг Евро Euro 5
Година 2015-05-21 Километража 202044 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2004 Километража 70000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
16.250 € Без ДДВ
Носивост 1460 кг Евро Euro 5
Година 2011-11-22 Километража 405548 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се