Филтри -

Камиони за транспорт на возила TOYOTA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила TOYOTA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила TOYOTA Dyna
24
Контактирајте го продавачот
9.214 € PLN 42.000 PLN
Носивост 1080 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 108000 км Сила 110 кс
Полска, Warszawa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се