Филтри -

Камиони за транспорт на возила Scania од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за транспорт на возила Scania од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
93.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 2014 Километража 9500000 км Сила
Унгарија, Dunaharaszti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9995 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05 Километража 762161 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2008 Километража 1500000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Носивост 17750 кг Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 557955 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8 Марка на каросерија Lohr Модел EUROLOHR 100 E 2
Година 04/2014 Километража 1125000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се