Филтри -

Камиони за транспорт на возила Scania од Литванија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони за транспорт на возила Scania од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2008 Километража 1636900 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 01/2008 Километража 1539343 км Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1605845 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1606662 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1753254 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007-07-24 Километража 1262106 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 1403595 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел RIMO 2009
Година 2009 Километража 1244764 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел 2002
Година 2008 Километража 1773596 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел 2002
Година 06/2002 Километража 223684 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел RIMO 2009
Година 2009 Километража 1244764 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Модел FASANO 2000
Година 2010 Километража 761415 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Rolfo
Година 2006 Километража 1378341 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Rolfo
Година 2007 Километража 1247536 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Модел FASANO 2008
Година 2007 Километража 1514411 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел FASANO 2000
Година 2010 Километража 761415 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 2014 Километража 671580 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 555555 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година Километража 568000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 16900 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 635401 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 16900 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 635401 км Сила
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се