Филтри -

Камиони за транспорт на возила Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони за транспорт на возила Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 904566 км Сила
Холандија, nl
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража 688944 км Сила
Холандија, Ravenstein
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30585 кг Евро Euro 6
Година 2019-02-19 Километража 365061 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража 553000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Носивост 28570 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2010 Километража 318559 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1032148 км Сила
Холандија, Heeswijk-Dinther
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Носивост 11880 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 1
Година 2016-10-01 Километража 845206 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07-10 Километража 843836 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Носивост 11880 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 1
Година 2016-12-01 Километража 776603 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10760 кг Евро Euro 2
Година 02/1999 Километража 970000 км Сила
Холандија, Terneuzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 650 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 650 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 9920 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1989 Километража 333845 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
269.500 € Без ДДВ
Носивост 16680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-03 Километража 683925 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9880 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 02/1989 Километража 521261 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Носивост 12550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-02-28 Километража 448830 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се