Филтри -

Камиони за транспорт на возила Scania од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони за транспорт на возила Scania од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел C2H99S
Година 09/2018 Километража 425000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел Eurolohr 300
Година 09/2018 Километража 425000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 1.22
Година 04/2007 Километража 1470000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
139.999 €
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 1.53
Година 11/2015 Километража 910000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг
Година 11/2016 Километража 1314000 км Сила
Бугарија, Targovishte
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се