Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Унгарија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 9 Марка на каросерија Rolfo Модел Ego 4
Година 2016 Километража 317000 км Сила 410 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 450000 км Сила 469 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 561622 км Сила 450 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 505000 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се