Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Шпанија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA P 310
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2008 Километража 398440 км Сила 310 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA R 440
28
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2009 Километража 660000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA FH13 480
17
Побарајте цена
цена на барање
Година 10/2007 Километража 590440 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA 94 L 230
7
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила 230 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион за транспорт на возила SCANIA 114L 340
11
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 03/1999 Километража Сила 340 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се