Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Полска: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 15
Година 2007 Километража 1600000 км Сила 420 кс
Полска, Rogożewek
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2015 Километража 644600 км Сила 410 кс
Полска, Oleśnica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Eurolohr 1.53
Година 01/2016 Километража 667000 км Сила 410 кс
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
8.141 € PLN 38.000 PLN
Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Сила 380 кс
Полска, Wydrza
Контактирајте го продавачот
30.630 € PLN 143.000 PLN
Година 1982 Километража 1000000 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 2016 Километража 317000 км Сила 410 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
38.888 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 03/2013 Километража 672218 км Сила 400 кс
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2013 Километража 912339 км Сила 440 кс
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 750000 км Сила 360 кс
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 03/2007 Километража 1300000 км Сила 380 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
9.426 € PLN 44.000 PLN
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 1582505 км Сила
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 233000 км Сила 230 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 1136000 км Сила 380 кс
Полска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се