Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Литванија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA P 420 + Lohr + приколка за транспорт на возила
13
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-05 Километража 1149359 км Сила 420 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила SCANIA P450 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Година 2018-02 Километража 340000 км Сила
Литванија, Panevėžys
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила SCANIA P420 + приколка за транспорт на возила
24
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 874000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
камион за транспорт на возила SCANIA P420
24
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража 874000 км Сила 420 кс
Литванија, Klaipėda
камион за транспорт на возила SCANIA 124.400
17
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1997 Километража 635401 км Сила 400 кс
Литванија, Dievogala
камион за транспорт на возила SCANIA P380, semi-trailer trucks за делови
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2006 Километража Сила 279 kW
Литванија, Šveicarija
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се