Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA R580,Retarder,Full air,Low KM Car transport
20
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2017-06-29 Километража 284106 км Сила 580 кс
Холандија, Hoogeveen
камион за транспорт на возила SCANIA G380 EURO 5 / MACHINE TRANSPORT / OPRIJ WAGEN
19
42.500 € Без ДДВ
Носивост 10475 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12-02 Километража 620572 км Сила 380 кс
Холандија, Gilze
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA P420 4X2 RETARDER EURO 5 + ROLFO 2 AS AANHANGWAGEN
31
27.950 € Без ДДВ
Носивост 6300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07-26 Километража 979350 км Сила 420 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила SCANIA P420 6x2 RHD Lohr car transporter
19
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-03 Километража 670700 км Сила 420 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на возила SCANIA R380 4X2 3- Pedals Standklima GS Meppel Aufbau
24
26.900 € Без ДДВ
Носивост 6251 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08-07 Километража 1421718 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила SCANIA 164 480  6X2 TRUCKTRANSPORTER + приколка за транспорт на возила
7
37.500 € Без ДДВ
Носивост 12540 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2004-06-21 Километража 1263093 км Сила 480 кс
Холандија, Zaandam
камион за транспорт на возила SCANIA R490 8x2 Euro 6 Palfinger PK 78002 SH 8 x Hydr. + FSN SDA 2-PL-2
9
ВИДЕО
цена на барање
Носивост 9860 кг Евро Euro 6
Година 2016-01-01 Километража 223263 км Сила
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила SCANIA R480 4X2 GS Meppel BeaverTail-4 Cars
24
ВИДЕО
25.400 € Без ДДВ
Носивост 6251 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07-10 Километража 1370151 км Сила 480 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила SCANIA R420 Retarder 6x2 Manual Combi
9
10.750 € Без ДДВ
Носивост 14765 кг Евро Euro 3
Година 2006-05-08 Километража 1380924 км Сила 420 кс
Холандија, Vlissingen
камион за транспорт на возила SCANIA R 380 + PTO + Hydrolic Carlift + 3 PEDALS + FULL BLAD
28
17.950 € Без ДДВ
Носивост 4840 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-08-04 Километража 922148 км Сила 380 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила SCANIA G480 6x2 e4 ret. truck
12
9.950 € Без ДДВ
Носивост 12860 кг Евро Euro 5
Година 2008-10-01 Километража 1364526 км Сила 480 кс
Холандија, Vuren
камион за транспорт на возила SCANIA R500 METAGO + приколка за транспорт на возила
20
59.900 €
Носивост 20320 кг Евро Euro 5
Година 2013-01 Километража 702000 км Сила
Холандија, Marknesse
камион за транспорт на возила SCANIA R
20
59.900 €
Носивост 13500 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 813930 км Сила
Холандија, Marknesse
камион за транспорт на возила SCANIA G480 + приколка за транспорт на возила
21
23.950 € Без ДДВ
Носивост 6825 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03-29 Километража 925796 км Сила 480 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила SCANIA P380 4X2 EURO 5 + GROENEWOLD 2 AS AANHANGWAGEN
21
13.950 € Без ДДВ
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07-02 Километража 936737 км Сила 380 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се