Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Германија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Lohr Модел Eurilohr 3.00
Година 11/2015 Километража 630000 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
27.890 € Без ДДВ
Носивост 15795 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-02 Километража 207588 км Сила 260 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Година 2013-03 Километража 713000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 774457 км Сила 450 кс
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
25.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2014-02 Километража 929744 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
25.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2014-03 Километража 897866 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
25.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 2014-02 Километража 972613 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
27.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr 1.53
Година 2014-04 Километража 869114 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
27.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr 1.53
Година 2014-04 Километража 852834 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
26.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 25 Марка на каросерија Lohr
Година 2014-05 Километража 876835 км Сила 360 кс
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
45.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Lohr
Година 2011-03 Километража 62927 км Сила 441 кс
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Носивост 13785 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2
Година 04/1996 Километража 724405 км Сила 235 kW
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се