Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA: 51 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA FH13 480
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 590440 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA R 420
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2010 Километража 436000 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила SCANIA R 440
29
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2009 Километража 660000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила SCANIA 124.400
17
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1997 Километража 635401 км Сила 400 кс
Литванија, Dievogala
камион за транспорт на возила SCANIA P420 Kässbohrer SUPERTRANS
12
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел SUPERTRANS
Година 04/2012 Километража 1146143 км Сила 309 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила SCANIA P410 N320 ROLFO TVF
12
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo Модел N320 ROLFO TVF
Година 11/2016 Километража Сила 302 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила SCANIA P340 / JIGE
37
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел JIGE SIMPLEX 10
Година 05/2009 Километража 854000 км Сила 340 кс
Франција, HUTTENHEIM
камион за транспорт на возила SCANIA G480LB 4x2
51
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 926874 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
камион за транспорт на возила SCANIA P340 + Manual + PTO + Autotransporter
32
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 10900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2000 Километража 557886 км Сила 340 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила SCANIA P420
100
Контактирајте го продавачот
13.950 € GBP 11.950 GBP
Евро Euro 5 Број на автомобили 12
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на возила SCANIA P420 12 Vehicle
100
Контактирајте го продавачот
13.950 € GBP 11.950 GBP
Евро Euro 5 Број на автомобили 12
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на возила SCANIA R500 + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 46000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 2007 Километража 1900000 км Сила
Шпанија
камион за транспорт на возила SCANIA P420 6x2 RHD Lohr car transporter
19
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04-03 Километража 670700 км Сила 420 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на возила SCANIA P450 + Eurolohr 2.53 WXS
13
Контактирајте го продавачот
164.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 197523 км Сила 450 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила SCANIA P450
3
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел WXS 3.53
Година 2018 Километража 405000 км Сила 450 кс
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се