Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Чешка Република: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила SCANIA P450 + Eurolohr 2.53 WXS
13
Контактирајте го продавачот
174.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 197523 км Сила 450 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила SCANIA P450 + Eurolohr 1.53 Evolution Voll Zink
13
Контактирајте го продавачот
89.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 248669 км Сила 450 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила SCANIA P 114 L 380 + приколка за транспорт на возила
13
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001-09 Километража 775813 км Сила 381 кс
Чехија, Strančice
камион за транспорт на возила SCANIA P 420 LB 4X2, 2006 + Patikima Linija trailer
20
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Година 2006 Километража 1207000 км Сила
Чехија
камион за транспорт на возила SCANIA P420 E5 Rimo PL1
15
Контактирајте го продавачот
16.489 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1329519 км Сила 420 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се