Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SCANIA од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2018 Километража 303000 км Сила 450 кс
Белгија, Asse
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-03-29 Километража 945000 км Сила 480 кс
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011-09-15 Километража 957745 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011-09-15 Километража 990000 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1987 Километража 125913 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 34000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2007 Километража 881460 км Сила 380 кс
Белгија, Bruxelles
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се