Филтри -

Камиони за транспорт на возила SCANIA

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

37 огласа: Камиони за транспорт на возила SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 8,68 € SEK 100 SEK
Година 1998 Километража 536333 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 1034910 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14860 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 565736 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 553000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 732422 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5
Година 2008-06 Километража 1500000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел WXS 2.53
Година 2018 Километража 600000 км Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 386000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2008 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
20.750 US$ EUR ≈ 19.300 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Украина, Макарівський р-н
Контактирајте го продавачот
40.500 €
Носивост 19300 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 730000 км Сила
Полска, Orońsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Километража 924000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 1997 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
38.888 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 03/2013 Километража 672218 км Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 1031287 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02-28 Километража 59268 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 628000 км Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16005 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 762161 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
151.000 €
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 9 Марка на каросерија Rolfo Модел Ego Dynamic 427
Година 07/2015 Километража 670000 км Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2009 Километража 660000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2010 Километража 436000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се