Филтри -

Камиони за транспорт на возила Renault од Унгарија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камиони за транспорт на возила Renault од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Носивост 6875 кг
Година 2000 Километража 936000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 532000 км Сила
Унгарија, Budapest

Други марки во делот "Камиони за транспорт на возила од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила IVECO  Daily Vehicle transporter камион за транспорт на возила IVECO  Daily Vehicle transporter камион за транспорт на возила IVECO  Daily Vehicle transporter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на автомобили 1
Година Километража 26000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr C2H9
Година 06/2014 Километража 1050000 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 201730 км Сила
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила DAF AS105XF + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила DAF AS105XF + приколка за транспорт на возила
2
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 15220 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 2010 Километража 1025000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Број на автомобили 2
Година 2016 Километража 1035000 км Сила
Унгарија, Дьор
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Година 2006-03 Километража 316000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 305000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 450000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Носивост 1825 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 602000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Евро Euro 4 Број на автомобили 2 Модел Veco Daily 35c15
Година 09/2008 Километража 950000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Година 2005-01 Километража 148000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.080 € PLN 181.800 PLN
Носивост 13580 кг
Година 2013 Километража 1224470 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2008 Километража 1500000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг
Година 2006-11 Километража 293000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2004-01 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 261000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Носивост 1030 кг
Година 2013-06 Километража 110875 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.150 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 894033 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 2003 Километража 234150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 1691667 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 323000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи