Филтри -

Камиони за транспорт на возила Renault од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони за транспорт на возила Renault од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел LOHR ,EUROLOHR
Година 06/2010 Километража 830000 км Сила
Полска, Oświęcim
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион за транспорт на возила Renault Premium 430 DXI камион за транспорт на возила Renault Premium 430 DXI камион за транспорт на возила Renault Premium 430 DXI
3
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Број на автомобили 9 Марка на каросерија Rolfo Модел ROLFO
Година 12/2007 Километража 850000 км Сила
Полска, Oświęcim
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo
Година 2008 Километража 960000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
22.850 € PLN 99.000 PLN
Носивост 9395 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06 Километража 661000 км Сила
Полска, ŁAZY
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се