Филтри -

Камиони за транспорт на возила Renault од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони за транспорт на возила Renault од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 3360 кг
Година 2003-03 Километража 69000 км Сила
Германија, Bedburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 1630 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 1 Модел Master
Година 2015 Километража 380000 км Сила
Германија, Oer-Erkenschwick
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Германија, Rheinmünster
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 782000 км Сила
Германија, Rheinmünster
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се