Филтри -

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Полска: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT Midlum Veiling/Auction/Enchères
10
аукција 500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2021-01-13 Километража 458000 км Сила 269 кс
Полска, Wrocław
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 370 DXI
14
51.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07 Километража 508000 км Сила 370 кс
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 EEV
10
17.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Lohr Модел EUROLOHR
Година 06/2013 Километража 815000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила RENAULT MIDLUM 270 dxi POMOC-DROGOWA
12
17.860 € PLN 81.000 PLN
Година 2013 Километража 478000 км Сила
Полска, Grzędy
камион за транспорт на возила RENAULT D430
14
59.999 € Без ДДВ
Број на автомобили 5 Марка на каросерија Kassbohrer Модел VARIOTRANS
Година 2019-10 Километража 15000 км Сила
Полска, WARSZAWA
камион за транспорт на возила RENAULT Premium dxi 410
4
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Multilohr
Година 2008 Километража 1350000 км Сила
Полска, Radomsko
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM  430 + приколка за транспорт на возила
6
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 2
Година 2011-05-14 Километража 675000 км Сила 430 кс
Полска
камион за транспорт на возила RENAULT TRUCKS TRANSPORT PREMIUM
20
9.888 € Без ДДВ
Носивост 10716 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chełm
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 460 + приколка за транспорт на возила
20
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 730000 км Сила 460 кс
Полска
камион за транспорт на возила RENAULT Manager G340ti + приколка за транспорт на возила
5
6.250 €
Носивост 13070 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-08-05 Километража Сила 340 кс
Полска, Czerlejnko
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 450 DXI
19
23.150 € PLN 105.000 PLN
Носивост 15010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09 Километража 893000 км Сила
Полска, ŁAZY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се