Филтри -

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Литванија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Литванија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT D Wide 430 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 680815 км Сила
Литванија, Taurage
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 DXI EURO 5 + приколка за транспорт на возила
4
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 750000 км Сила 460 кс
Литванија, Taurage
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 dxi EURO 5 + приколка за транспорт на возила
8
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 558000 км Сила 460 кс
Литванија, Taurage
камион за транспорт на возила RENAULT D WIDE LOHR C2H99S
11
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR C2H99S
Година 2016-05 Километража 368000 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT D WIDE Kässbohrer Variotrans
11
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Kässbohrer Variotrans
Година 2016-04 Километража 450000 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 370.18 Euro5 !!! + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2007-06-21 Километража 1036000 км Сила 302 kW
Литванија
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 410.18 Rimo
8
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Rimo
Година 2008-03 Километража Сила 405 кс
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 410.18 ROLFO SIRIO + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел SIRIO
Година 2008-08 Километража 1160000 км Сила 302 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 450 ROLFO + приколка за транспорт на возила
11
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 2008-04 Километража 908000 км Сила 455 кс
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 410.18 + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел ROLFO
Година 2008-08 Километража 958000 км Сила 302 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT  PREMIUM 410.18 ROLFO
8
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел ROLFO
Година 2008-08 Километража 1257000 км Сила 302 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT Master
14
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 152000 км Сила 92 kW
Литванија, Klaipėda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се