Филтри -

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Холандија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 250.19 Crane Winch
27
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8370 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-10-09 Километража 414917 км Сила 250 кс
Холандија, Borssele
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 430 Dxi EURO 5, Lohr, Multilohr, Retarder, Combi
13
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 6240 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12-12 Километража 703000 км Сила 430 кс
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за транспорт на возила RENAULT Master 2.3 DCI 165pk Autotransporter Oprijwagen Airco Cruise Lie
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 1192 кг Евро Euro 6
Година 2021-06-29 Километража 9 км Сила 165 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила RENAULT S 135-08-A/A
11
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 3220 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 552359 км Сила 136 кс
Холандија, Lichtenvoorde
камион за транспорт на возила RENAULT Master 150.35 Oprijwagen 30.000 Km Nieuwstaat Super Compeet
24
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Година 2016-03-17 Километража 30355 км Сила 150 кс
Холандија, Nieuwland
камион за транспорт на возила RENAULT D240 Oprijwagen Machinetransporter 8,60 meter laadbak EURO 6
23
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Носивост 5010 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 207130 км Сила 241 кс
Холандија, Landhorst
камион за транспорт на возила RENAULT AUTO TRANSPORTER + TIJHOF 8 mtr TRAILER
19
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-09 Километража 342702 км Сила 220 кс
Холандија, Gilze
камион за транспорт на возила RENAULT T 480 Comfort + Lohr 3-axle truck transporter
17
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06-08 Километража 470398 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 430 Dxi EURO 5, Lohr, Eurolohr, Retarder, Combi
7
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Носивост 8040 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12-03 Километража 714000 км Сила 430 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на возила RENAULT T480 Comfort Plus met Rolfo Centaurus EXT Trucktransporter
16
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04-08 Километража 418439 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила RENAULT 410 DXI (WINCH - MANUAL GEARBOX - AIRCO)
9
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 10855 кг
Година 2008-11-03 Километража 923346 км Сила 410 кс
Холандија, Nijmegen
камион за транспорт на возила RENAULT D TK02 + Machine - Auto transport + Euro 5
21
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Носивост 2232 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 131756 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила RENAULT 40ACC5 Autotransporter 3 Platze guten zustand
20
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 5360 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1999 Километража 284567 км Сила 180 кс
Холандија, Terborg
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 430 Dxi EURO 5, Lohr, Multilohr, Retarder, Combi
7
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 6320 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11-21 Километража 756000 км Сила 430 кс
Холандија, Ede
камион за транспорт на возила RENAULT D180 EURO 6 + OMARS S.ASL.FLK-002 MET REMOTE
19
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Носивост 2870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 159653 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се