Филтри -

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Франција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT S130.09 PORTE-VOITURE / MATERIEL
21
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 4810 кг Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1 Модел Plateau fixe à rampes manuelles + TREUIL
Година 05/1985 Километража 322000 км Сила 130 кс
Франција, SAINT MAUR
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM Ensemble Routier 460DXI 4x2 Sleeper
6
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 812021 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 270
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15400 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2002 Километража 329055 км Сила 270 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на возила RENAULT 460 DXI
32
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Rolfo Модел Porte 5 voitures spécial épaves
Година 04/2012 Километража 681000 км Сила 350 кс
Франција, Montmorency
камион за транспорт на возила RENAULT MAGNUM 400 4x2 Sleeper
38
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 954886 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се