Филтри -

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Европа

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила RENAULT: 56 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 450 DXI
19
Контактирајте го продавачот
21.680 € PLN 99.000 PLN
Носивост 15010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09 Километража 893000 км Сила
Полска, ŁAZY
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 420.18 6X2
22
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 2006 Километража 1300568 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила RENAULT MAJOR, trucks
3
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Литванија, Lieplaukalė
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 370 DXI
11
Контактирајте го продавачот
54.250 € HUF 19.500.000 HUF
Година 2009 Километража 508000 км Сила 370 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 EEV
14
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5 Марка на каросерија Lohr Модел EUROLOHR
Година 06/2013 Километража 815000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила RENAULT Midliner
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 1998-01 Километража 120000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за транспорт на возила RENAULT D WIDE LOHR C2H99S
11
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR C2H99S
Година 2016-05 Километража 368000 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT D WIDE Kässbohrer Variotrans
11
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Kässbohrer Variotrans
Година 2016-04 Километража 450000 км Сила 323 kW
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 370.18 Euro5 !!! + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2007-06-21 Километража 1036000 км Сила 302 kW
Литванија
камион за транспорт на возила RENAULT Premium Autotransporter + приколка за транспорт на возила
9
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1370000 км Сила
Полска, Radomsko
нови камион за транспорт на возила RENAULT Master 2,3DCI Autotransporter Luft SOFORT
7
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 20 км Сила 170 кс
Германија, Bottrop
камион за транспорт на возила RENAULT Master 2,3l 170PS Autotransporter Luft SOFORT
12
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020-03 Километража 20 км Сила 170 кс
Германија, Bottrop
камион за транспорт на возила RENAULT T480 Comfort Plus met Rolfo Centaurus EXT Trucktransporter
16
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04-08 Километража 418439 км Сила 480 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM370DXI Abschleppwagen 7,40m +Kran 6x2
14
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07 Километража 508000 км Сила 370 кс
Полска, Nowy Sącz
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 410.18 Rimo
8
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Rimo
Година 2008-03 Километража Сила 405 кс
Литванија, Utena
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се