Филтри -

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила RENAULT од Белгија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT G280
24
5.900 € Без ДДВ
Носивост 9800 кг Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 5 Марка на каросерија Lohr
Година 1991 Километража 231113 км Сила 280 кс
Белгија, Beveren
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 420 DCI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE)
15
ВИДЕО
9.999 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-01-31 Километража 1089000 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 420 DCI
13
13.200 € Без ДДВ
Носивост 6650 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-12 Километража 1061452 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила RENAULT G230
10
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-09 Километража 462114 км Сила 230 кс
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се