Филтри -

Камиони за транспорт на возила PEUGEOT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила PEUGEOT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2.0 HDI 163PK Autotransporter Lier Airco Oprijwagen Cartra
19
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Носивост 1233 кг Евро Euro 6
Година 2018-06-01 Километража 138329 км Сила 163 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2,2L HDI 130 CV
7
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 10/2020 Километража 1124 км Сила 131 кс
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2.0 Blue HDI 163PK Autotransporter Lier Airco Euro6 Oprijw
16
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 1233 кг Евро Euro 6
Година 2018-06-01 Километража 128263 км Сила 163 кс
Холандија, Veghel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се