Филтри -

Камиони за транспорт на возила NISSAN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила NISSAN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 06/1994 Километража 159273 км Сила 90 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
9.871 € HUF 3.500.000 HUF
Година 2007 Километража 106000 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.970 € HUF 4.600.000 HUF
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража 172000 км Сила 162 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 6340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 122 км Сила 205 кс
Белгија, Kessel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се