Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 201730 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.080 € PLN 181.800 PLN
Носивост 13580 кг
Година 2013 Километража 1224470 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 2003 Километража 234150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 323000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Година 2007-05 Километража 468791 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 10 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи