Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1230000 км Сила
Романија, Glâmbocata-Deal
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел Arctic
Година 06/2013 Километража 1 км Сила
Романија, Luna de Sus
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9 Марка на каросерија Lohr
Година 10/2015 Километража 750000 км Сила
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo
Година 2005 Километража 1100000 км Сила
Романија, Leordeni
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 5370 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2010 Километража 1402289 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 5190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3
Година 2010 Километража 680 км Сила
Романија
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844
2
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Марка на каросерија Rolfo Модел Orion
Година 2013 Километража 1 км Сила
Романија, Luna de Sus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 14500 кг
Година 2001 Километража Сила
Романија, Borș
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се