Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 9
Година 2014 Километража 1110000 км Сила
Полска, Wąchock
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 575000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Број на автомобили 10
Година 2016 Километража 769501 км Сила
Полска, Łochów
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2005 Километража 402417 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
117 € Без ДДВ
Број на автомобили 1 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR 200
Година 07/2016 Километража 880000 км Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
36.340 € PLN 155.000 PLN
Носивост 13050 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 842000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 05/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Носивост 2850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1 Модел 907 3.0 V6 KEGGER
Година 12/2023 Километража 100 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 2006 Километража 1395000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 12/2016 Километража 685000 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
16.880 € PLN 72.000 PLN
Носивост 3240 кг Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3
Година 06/2003 Километража 530000 км Сила
Полска, Wierzchosławice
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Atego 823
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3
Година 2003 Километража 1620000 км Сила
Полска, Siemiatycze
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo Модел Rolfo Pegasus
Година 2015 Километража 990000 км Сила
Полска, Gilowice
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 10 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago
Година 12/2010 Километража Сила
Полска, Skoczów
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел BFZ AUTOTRANSPORTER
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2 Модел ALUMINIUM BFZ AUFBAU
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел BFZ DOPPELSTOCK
Година 2024 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се