Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Lohr Модел 2003
Година 06/2011 Километража 1133597 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Kassbohrer Модел 2003
Година 07/2005 Километража 1098650 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 8940 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2005 Километража 500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Rolfo
Година 2007 Километража 985908 км Сила
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814
3
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Година 1992 Километража 300000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 3190 кг
Година 1995 Километража 646027 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 7400 кг Евро Euro 3
Година 11/2000 Километража 852000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
36.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 903007 км Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 2006 Километража 102786 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Multilohr
Година 03/2015 Километража 1076780 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Модел Trucks and special technique transportation by specialized trucks to Lithuania, Poland, Estonia, Germany, Netherlands, Begium, French
Година Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 03/2013 Километража 1133000 км Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се