Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 979056 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 937026 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.950 €
Носивост 8605 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3
Година 2013 Километража 171518 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 935 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2190 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-01-25 Километража 271273 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 458882 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Носивост 10010 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 296421 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6345 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 243212 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
56.750 €
Носивост 13372 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 749393 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
62.900 €
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2015 Километража 691301 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Носивост 2800 кг Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 1992 Километража 453653 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Носивост 3945 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 342742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Носивост 1025 кг
Година 2018-02-08 Километража 202094 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
35.400 €
Носивост 8100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 870517 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 5750 кг Број на автомобили 1
Година 1965 Километража 45000 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 172270 км Сила
Холандија, Roosendaal Routebeschrijving
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 203030 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 2890 кг Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 1988 Километража 662776 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 11170 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 742909 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.250 €
Носивост 1010 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 500 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Носивост 1322 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 357944 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се