Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR
Година 09/2023 Километража 1000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
299.889 €
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 380000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
189.889 €
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 398562 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Година Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
91.989 €
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 442410 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
91.989 €
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 442410 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
129.889 €
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 698000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Носивост 21000 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Rolfo Модел EGO
Година 01/2018 Километража 635000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 560 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 18 Марка на каросерија Lohr
Година 2010 Километража 1200000 км Сила
Чехија, Hořice
Контактирајте го продавачот
115.900 € CZK 2.939.000 CZK
Носивост 36000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Kassbohrer
Година 09/2008 Километража 1010000 км Сила
Чехија, Vestec
Контактирајте го продавачот
219.889 €
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2019 Километража 499000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се