Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Бугарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1841 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1841
2
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 06/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 06/2014 Километража 980000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr
Година 10/2014 Километража 945000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1841 Euro 5
1
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 10/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago+Supertrans
Година 11/2016 Километража 580000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr
Година 11/2014 Километража 980000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 07/2006 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Марка на каросерија Kassbohrer Модел Vario Super trans
Година 11/2010 Километража 1 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
124.000 €
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел 1.53
Година 09/2016 Километража 680000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
72.900 €
Марка на каросерија Rolfo Модел Pegasus
Година 11/2009 Километража 1300555 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Бугарија, Veliko Tarnovo
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 08/2012 Километража 960222 км Сила
Бугарија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се