Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Белгија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Носивост 4053 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 253707 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Носивост 6400 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-02-13 Километража 758986 км Сила
Белгија, Bree
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Носивост 7490 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1987-06-15 Километража 505208 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 203030 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
23.250 €
Носивост 10935 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03-30 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Sint Katelijne Waver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6560 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 914 км Сила
Белгија, Willebroek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се