Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mazda

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи

2 огласа: Камиони за транспорт на возила Mazda

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
5.950 € Без ДДВ
1986
844484 км
Сила 84 кс (61.74 kW) Гориво дизел Носивост 2315 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1994
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони за транспорт на возила"

16.200 € Без ДДВ
2017
Сила 109 кс (80 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1380 кг Број на автомобили 1
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
1993
309331 км
Сила 269 кс (198 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
458882 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
2014
1252316 км
Марка на каросерија Kassbohrer
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2014
994520 км
Суспензија хидраулично Марка на каросерија Kassbohrer
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
63.000 € Без ДДВ
2016
603682 км
Суспензија хидраулично Марка на каросерија Lohr
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
2015
967000 км
Литванија
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
2006
1323000 км
Сила 361 кс (265 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 15600 кг Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 8
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
149.950 € Без ДДВ
2017
709895 км
Сила 369 кс (271 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
2014
520000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15110 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
280000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 18260 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
733000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14430 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 27190 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
860000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
700000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14610 кг Оскина конфигурација 6x2
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14160 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
2014
355192 км
Сила 441 кс (324 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 16289 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
2007
1523000 км
Литванија
Контактирајте го продавачот
16.500 €
2003
Гориво дизел Носивост 21850 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Финска, Viitasaari, Keski-Suomi
Контактирајте го продавачот
15.000 €
1997
40900 км
Сила 272 кс (200 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2014
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2015
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2007
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи