Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Унгарија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Унгарија: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 3125 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 2
Година 2008 Километража 342373 км Сила 238 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 69000 км Сила 190 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 438077 км Сила 177 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 481219 км Сила 94 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг
Година 1989 Километража 113693 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 897000 км Сила 177 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 3125 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 342373 км Сила 238 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 284499 км Сила 136 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 341627 км Сила 279 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
114.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража 114000 км Сила 286 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 2003 Километража 234150 км Сила 80 kW
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 5590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 4
Година 2008 Километража 1140000 км Сила 175 kW
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 939333 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 470000 км Сила 428 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 365359 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се