Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Словенија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Словенија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Марка на каросерија Lohr
Година 2015 Километража 890000 км Сила
Словенија, 1000
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2008 Километража 1300000 км Сила
Словенија, 1000
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Марка на каросерија Rolfo
Година 2015 Километража 700000 км Сила
Словенија, 1000
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + lohr камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + lohr камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + lohr
3
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2015 Километража 940000 км Сила
Словенија, 1000
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се