Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Романија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.900 €
Година 2014 Километража 780000 км Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
17.400 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел Tischer 3000
Година 08/2007 Километража 762352 км Сила 180 кс
Романија, București
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 14500 кг
Година 2001 Километража Сила 280 кс
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Lohr
Година 2008 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 12994 кг Евро Euro 3 Број на автомобили 8
Година 03/2005 Километража 980 км Сила 265 kW
Романија, Hațeg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Број на автомобили 1
Година Километража 654984 км Сила 1000000 кс
Романија, Fălticeni
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се