Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Полска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Steer axle , Winch ,rem
70
Контактирајте го продавачот
55.150 € PLN 250.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 500 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
42
Контактирајте го продавачот
46.330 € PLN 210.000 PLN
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Winch ,remote control
57
Контактирајте го продавачот
55.150 € PLN 250.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
58
Контактирајте го продавачот
52.950 € PLN 240.000 PLN
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ AXOR 1824
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.090 € PLN 82.000 PLN
Носивост 8580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел KARHOF
Година 2010-09 Километража 338000 км Сила 240 кс
Полска, ŁAZY
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 611 D
10
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1995 Километража 260000 км Сила
Полска, Skarbimierz
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.330 € PLN 74.000 PLN
Носивост 5510 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-07 Километража 454000 км Сила 180 кс
Полска, ŁAZY
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROIS 1844 + приколка за транспорт на возила
20
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2010 Километража 985000 км Сила
Полска
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Година 04/2017 Километража 230000 км Сила
Полска, WARSZAWA
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 316  LED NAVI Autotransporter BFZ PLATEAU
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 10 км Сила 163 кс
Полска, Bolesławiec
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 519 V6  NAVI LED LUFTFEDERUNG NEU MODEL 907
37
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Bolesławiec
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Sprinter 319 ARCTIC WHITE / Luftfederung / LED
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
56.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел BFZ AUTOTRANSPORTER
Година 2021 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Bolesławiec
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Sprinter 319 V6 LUFTFEDERUNG AB WERK Schlafkabine
28
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2 Модел ALUMINIUM BFZ AUFBAU
Година 2021 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Bolesławiec
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841
5
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел Pegasus
Година 2007 Километража 1050000 км Сила 410 кс
Полска, Katowice
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ LK 814 Auto Transporter (817/917/820/914)
30
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 396358 км Сила 140 кс
Полска, Sobienie Jeziory
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се