Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Холандија: 37 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Vario 814D Sliding Platform*Winch
24
ВИДЕО
6.900 €
Носивост 2910 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-07-07 Километража 553936 км Сила 140 кс
Холандија, Borssele
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 817
19
5.950 € Без ДДВ
Носивост 2895 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994-12-29 Километража 332951 км Сила 170 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1323 Autotransporter + приколка за транспорт на возила
1
19.900 € Без ДДВ
Број на автомобили 255
Година 2004 Километража 441295 км Сила 170 кс
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1224 / Falkom / Crane, Krane / Brille / Plateau / Winch
25
29.800 € Без ДДВ
Носивост 3965 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-07-28 Километража 683491 км Сила 238 кс
Холандија, Tilburg
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1846 L/NR 4x2 Megaspace Autotransport - Cartransport - De
21
ВИДЕО
39.900 € Без ДДВ
Носивост 7858 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06-23 Километража 1037735 км Сила 462 кс
Холандија, Someren
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 412D Oprijwagen
12
9.750 € Без ДДВ
Година 1996-02-20 Километража 240924 км Сила 122 кс
Холандија, Lierop
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 924 / Falkom / Brille / Plateau / Winch / Euro 5 / Belgium
19
20.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-03-17 Километража 714526 км Сила 238 кс
Холандија, Tilburg
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 818L , Airco , Car Ambulance + trailer
22
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3120 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-03-29 Километража 444185 км Сила 177 кс
Холандија, Susteren
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 4X2 TRUCKTRANSPORTER + LOHR 2 AS AANHANGWAGEN 2011
21
29.750 € Без ДДВ
Носивост 7800 кг Евро Euro 5
Година 2011-05-11 Километража 1044665 км Сила 360 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2548 6X2 TRUCKTRANSPORTER + STOLZE 3 AS AANHANGWAGEN
24
39.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-06-06 Километража 628187 км Сила 480 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros Autotransporter 9 lader kässbohrer Metago PRO
34
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 550000 км Сила
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1230 Autotransporter 6 lader EURO6 NIEUWSTAAT
20
79.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-10-06 Километража 396000 км Сила
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 811 D - EURO 1 FULL STEEL
18
4.950 € Без ДДВ
Носивост 3740 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-10-24 Километража 362368 км Сила 107 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ LP 608
5
4.250 € Со вклучен ДДВ
Година 1969-09 Километража 252655 км Сила
Холандија, Stein
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1224 Euro6 afsleepauto
25
цена на барање
Носивост 3495 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01-01 Километража 327250 км Сила 240 кс
Холандија, Hoogblokland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се