Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Германија: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1840 Mersch Geschlossen Doppelstock 4 Fahrzeuge
15
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 659051 км Сила 300 kW
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 923 Mersch Geschlossener Autotransporter
15
Контактирајте го продавачот
54.800 €
Носивост 2985 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 297812 км Сила 170 kW
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 823 Mersch Geschlossener Autotransporter
15
Контактирајте го продавачот
54.800 €
Носивост 1875 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 297812 км Сила 170 kW
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ LF16V LP710/32
13
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Година 1966-05 Километража 28324 км Сила 101 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 923 Mersch Doppelstock 4 PKW /3 Transporter 1.Hd + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 6730 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 4
Година 2007-04 Километража 731763 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego II 918L , Autotransporter + FVG Anhänger
20
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015-03 Километража 745000 км Сила 177 кс
Германија, Herne
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego II 918L + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 1233300 км Сила 177 кс
Германија, Herne
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 823 Mersch Doppelstock 4 PKW /3 Transporter 1.Hd
15
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 1830 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 731763 км Сила 170 kW
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego1330 Autotransport Seilwinde Doppelstock
29
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Носивост 4568 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52 м³
Година 2015-03 Километража 598000 км Сила 299 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego1224
30
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 59 м³
Година 2013-12 Километража 725000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego1224 + приколка за транспорт на возила
30
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 6900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59 м³
Година 2013-12 Километража 725000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI Autom Xenon Klima Luftfederung
15
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 384172 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5
30
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-31 Километража 337964 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5 / TUV NEU!
30
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-31 Километража 269110 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1844 4x2 Kässbohrer Nr.: 217 + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-04 Километража 694437 км Сила 435 кс
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се