Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Франција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Франција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2536
14
цена на барање
Носивост 14445 кг Евро Euro 5
Година 08/2011 Километража 467000 км Сила 360 кс
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros
16
цена на барање
Носивост 14445 кг Евро Euro 5
Година 2011-08-10 Километража 467000 км Сила 360 кс
Франција, Ensisheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 2544
8
цена на барање
Година 2009 Километража 425000 км Сила 440 кс
Франција, Claye-Souilly
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1926
12
9.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1982 Километража 484844 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2344 EURO 5 + MAXILOHR + приколка за транспорт на возила
8
24.900 € Без ДДВ
Година 10/2013 Километража 762000 км Сила
Франција, Creil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се