Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ: 183 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Steer axle , Winch ,rem
70
Контактирајте го продавачот
54.720 € PLN 250.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 500 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ actros 1844 + приколка за транспорт на возила
19
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 10
Година 2006 Километража 1500000 км Сила 440 кс
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1840 LL oprijvrachtwagen
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015-01-01 Километража 488000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
8
Контактирајте го продавачот
8.999 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Variotrans
Година 2001 Километража 2289800 км Сила
Литванија, Kaunas
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2445 Kassbohrer MetagoPro/IntagoPro TT
14
Контактирајте го продавачот
229.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 29562 км Сила 447 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
42
Контактирајте го продавачот
45.960 € PLN 210.000 PLN
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
58
Контактирајте го продавачот
52.530 € PLN 240.000 PLN
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Steer axle , Winch ,rem
70
Контактирајте го продавачот
54.720 € PLN 250.000 PLN
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 500 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , MEGA , NEW BODY , car tow 10T , hydraulic ram
58
Контактирајте го продавачот
75.510 € PLN 345.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 500000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 816 4X2 816 Manual Steelsuspension Euro 4
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Носивост 3160 кг Евро Euro 4
Година 11/2007 Километража 561659 км Сила 160 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 809-813-FORD KAROTSES '87
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 513 2.2 BlueTEC Oprijwagen
11
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 901 кг Евро Euro 6
Година 2016-03-24 Километража 200351 км Сила 131 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 815
9
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 311955 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Vario 816D
8
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 162049 км Сила 160 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1829L Axor Gesloten oprijvrachtwagen 6-pers. Euro 5
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10105 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-24 Километража 359000 км Сила 290 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 815 WBH 25 Kamag, Wiesel, Umsetzer, 2x AHK
15
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Носивост 9400 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 111345 км Сила 156 кс
Германија, Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Претплати се