Филтри -

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Данска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила MERCEDES-BENZ од Данска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
оштетен камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1018
10
цена на барање
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1831
10
цена на барање
Носивост 9850 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Километража Сила
Данска, Padborg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 815
19
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-04-14 Километража 444000 км Сила
Данска, Brønderslev
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Ateco 1323 II
68
аукција 26.200 € DKK 195.000 DKK
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 535000 км Сила 230 кс
Данска, Sjælland
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2341
43
22.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 07/2008 Километража 1090000 км Сила
Данска, Sunds
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се